High-SpeedTrinity TDD Systems with CloudBasedManagement:

 S4Tech wraz z SUB10 Systems zaprasza do skorzystania z okazji i dołączenia do nas na seminarium (webinarium), w którym nasz ekspert zaprezentuje serię Trinity3xxTDD.
Podczas krótkiej prezentacji można zrozumieć, gdzie leżą najważniejsze zalety rozwiązań w technologii 5GHz, połączeń z przepustowością do 190 Mbps.
Podczas krótkiego, 60 minutowego spotkania można zrozumieć, gdzie leżą najważniejsze zalety technologii proponowanego rozwiązania oraz jak łatwo i bezproblemowo można wykorzystać oferowane rozwiązanie. Po rejestracji otrzymasz e-mail z potwierdzeniem, zawierający informacje na temat przystąpienia do seminarium (webinarium).

Zapisz się już dziś to nic nie kosztuje REJESTRACJA

How to SaveAnnual License Fees with Flexible High-Speed Systems in V-Band:

S4Tech wraz z Sub10 Systems oferuje Ci szansę edukacji w zakresie  produktów Liberator V-band działających w paśmie fal mikrofalowych 60GHz (mmw).
Przedstawimy możliwości bardzo łatwych instalacji jednostki w dowolnych miejscach, w tym na budynkach i słupach w  małych w miastach. Używając różnych modeli od 100 Mbps do 1Gbps, które mogą zastąpić światłowody w miejscach, gdzie jest to bardzo skomplikowane i kosztowne. Wskażemy rozwiązania gdy istnieje potrzeba szybkiej instalacji oraz wdrożenia.
Zapraszamy do skorzystania z okazji i dołączenia do nas na seminarium – webinarium, w którym ekspert SUB 10 zaprezentuje rozwiązanie dla aplikacji. Podczas krótkiego, 60 minutowego spotkania można zrozumieć, gdzie leżą najważniejsze zalety technologii proponowanego rozwiązania. Po rejestracji otrzymasz e-mail z potwierdzeniem,
zawierający informacje na temat przystąpienia do seminarium (webinarium).

 Zapisz się już dziś to nic nie kosztuje REJESTRACJA