Mamy przyjemność przedstawić Państwu naszą ofertę w oparciu o urządzenia klienckie typu „brama kliencka” firmy TILGIN wraz z systemem automatycznej konfiguracji i zarządzania.

Przedstawione przez nas rozwiązanie daje Państwu możliwość świadczenia usług Multi-Play w oparciu o niniejsze produkty jak również pozwala na pełną konfigurację, zarządzanie i provisioning uruchamianych urządzeń i usług.

Urządzenie wyposażone jest w pełen zestaw interfejsów klienckich obejmujących porty 4xEth, 2xFXS, WIFI oraz USB.Wspiera ono pracę w warstwie 3 zapewniając przy tym pełną przepustowość dwukierunkową na wszystkich portach. Atrakcyjna cena urządzenia wraz z zaawansowanymi funkcjonalnościami i wydajnością, system automatycznej konfiguracji i zarządzania może stać się elementem, który umożliwi Państwu zwiększyć zadowolenie klienta, zwiększyć szybkość dostarczania nowych usług oraz zapewni znaczne zmniejszenie kosztów utrzymania sieci oferując możliwość automatycznego zarządzania wersjami oprogramowania, konfiguracją urządzeń, przenoszeniem użytkowników pomiędzy pakietami usługowymi, etc. Urządzenia firmy Tilgin od lat stosowane w Polskich sieciach,  oferują usługi telewizji oraz video poprzez IP . Tym samym udowodniły swoją wysoką jakość oraz niezawodność działania.

Rozwiązanie VCM które Państwu oferujemy wraz z oferowanymi urządzeniami CPE pozwala na przygotowanie scenariuszy konfiguracyjnych począwszy od pojedynczych usług po pełny zestaw usług zawierający usługę VoIP, TV i dostęp do Internetu. Dzięki niniejszemu systemowi możemy w prosty sposób przygotować grupy konfiguracyjnej dla naszych urządzeń z usługami jakie uruchamiamy. Natomiast przy wykorzystaniu jednej z opcji serwera DHCP znajdującego się w sieci zarządzania operatora oraz domyślnego połączenia DHCP Client znajdującego się na CPE możemy w pełni zautomatyzować cały proces uruchamiania nowego abonenta.