Jesteśmy dystrybutorem wypełniaczy kredowych oraz wypełniacza koloru firmy Rawlplug (dawny Koelner), firmy która od blisko stu lat jest jednym z czołowych producentów zamocowań w Europie i na świecie. Jej wieloletnie doświadczenie w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych umożliwia wprowadzenie na rynek szerokiego asortymentu wypełniaczy i dodatków do produkcji opartych na surowcach najwyższej jakości.

Jakość proponowanych produktów, które oryginalne oznaczone są logiem  „RAWLPLUG” potwierdzona jest nie tylko przez zaawansowanych technologów, ale także stabilne i wysokiej jakości materiały wejściowe od najbardziej wiarygodnych dostawców na świecie.

ref

NASZE PRODUKTY

produkty

PARAMETRY WYPEŁNIACZA

 

Produkt składa się z: CaCO3, żywicy i dodatków. Żywicą nośną są polimery PE/ PP/ PS.

Produkt przeznaczony do wprowadzania węglanu wapnia do surowców termoplastycznych w procesach przetwórstwa tworzyw sztucznych takich jak: wdmuchiwania z rozdmuchem, formowania wtryskowego przy produkcji m.in.: folii, przędzy, itp. Produkt posiada doskonałą dyspersję, wolną od zbryleń, co pozwala osiągnąć lepszą jakość bieli, przejrzystości, połysku oraz gładszą powierzchnię.

 

ZASTOSOWANIE

zastosowanie

CERTYFIKATY

Nasze produkty mogą być wykorzystane w kontakcie z żywnością na podstawie Rozporządzenia Komisji (EU) No.10/2011 i No.1282/2011.

 

 

KARTY KATALOGOWE

certyfikatybez tla

POLIPROPYLEN

POLIETYLEN

POLISTYREN

Zapraszamy do kontaktu bezpośrednio (Diana Maślak, mail: wypelniacze@s4tech.eu , tel. kom.: 693 175 129) lub wypełniając formularz kontaktowy.

[contact-form-7 id=”2671″ title=”ZAPRASZAMY DO KONTAKTU”]
s4tech